تحول دیجیتال چیست ؟

چگونگی خدمت رسانی IT به مشتریان، کسب و کار و کاربران نهایی با رشد نیازها، تقاضا و تکنولوژی تغییر کرده است. سازمان‌ها می‌خواهند کارها را سریع‌تر و ساده‌تر انجام دهند و در عین حال به دنبال کاهش هزینه‌ها و اتلاف آن تا حد ممکن هستند. بنابراین ما در بهوان با ارائه بهترین مشاوره تحول دیجیتال راه حل‌هایی را برای کسب و کار شما ارائه می دهیم که در زمینه گسترش، انعطاف‌پذیری و مدیریت، بسیارساده هستند. در حالی که با تغییر نیازهای کسب و کار به صورت مداوم ارزش ارائه می‌دهند و روش‌های به روزی برای انجام کارها در اختیار شما می گذارند.

تحول دیجیتال (Digital Transformation) فرآیند اتخاذ و انطباق فناوری‌های دیجیتال برای ایجاد یا بهبود عملکرد کسب و کار کنونی و تجربیات مشتری برای پاسخگویی به آخرین نیازهای بازار است که این فرایند به نوعی همان بازنگری کسب و کار محسوب می شود. با توجه به تغییر نیاز جامعه چگونگی خدمت رسانی فناوری اطلاعات به مشتریان، کسب و کارها و کاربران نهایی نیز تغییر کرده است.

استراتژی تحول دیجیتال؛ گامی مطمئن به سوی موفقیت

برای شروع فرایند تحول دیجیتال در هر سازمانی ابتدا به مشاوره تحول دیجیتال و سپس به یک استراتژی قوی نیاز دارید. در اصل هدف از ایجاد استراتژی تحول دیجیتال متناسب با کسب و کار این است که از طریق آن بتوانید تجربه رضایت بخشی را بخصوص در مشتریان ایجاد کنید. یکی از مهم ترین گام ها در تحول دیجیتالی هر سازمانی خودکارسازی فعالیت های سازمان با استفاده نوآورانه از فناوری های روز دنیاست. راهنمای جامع تحول دیجیتال با تلفیق فناوری های دیجیتال در فرآیندهای سازمان موجب تغییرات چشمگیری در ارائه خدمات و روندهای کسب و کار می شود.

در واقع با تحول دیجیتال به نوعی سازمان ها با تغییرات فرهنگی روبرو هستند که خود را برای بروز نگه داشتن در خصوص استفاده از فناوری های روز دنیا همیشه آزمایش می کنند و در صورت نتیجه بخش نبودن این تغییرات به دنبال یافتن راه حلی برای دستیابی به موفقیت و ارتقاء سطح سازمان هستند. در مجموع تحول دیجیتالی برای هر نوع کسب و کار چه مشاغل نوپا و کوچک چه مشاغل بزرگ ضروری است.

با مشاوره تحول دیجیتال بهوان
بزرگترین تحولات را ساده رقم بزنید.

چـــرا بهـــوان؟

شرکت بهوان با سال ها تجربه و تخصص در زمینه فناوری های دیجیتال بهترین استراتژی دیجیتال را در اختیار شما قرار می دهد.

سابقه منحصر به فرد

تخصص و تجربه

ماهیت فناوری محور

تاثیر تحول دیجیتال در سازمان

کاهش هزینه ها و خطرات تصمیم گیری

مهندسی محصولات و خدمات

بازاریابی اثربخش مبتنی بر تحلیل داده

افزایش اثربخشی فرآیندها و کاهش نرخ خطا

افزایش مشارکت و همکاری میان اعضا

تاثیر تحول دیجیتال در سازمان

کاهش هزینه ها و خطرات تصمیم گیری

کاهش هزینه ها و خطرات تصمیم گیری

بازاریابی اثربخش مبتنی بر تحلیل داده

افزایش اثربخشی فرآیندها و کاهش نرخ خطا

افزایش مشارکت و همکاری میان اعضا

شما هم به مشاوره تحول دیجیتال نیاز دارید، اگر...

مشاوره تحول دیجیتال بهوان

با بهوان در تماس باشید...

برای صحبت با کارشناسان ما اطلاعات تماس خود را وارد کنید

راه ارتباط با شما ( شماره ، ایمیل و...)

انواع تحول دیجیتال چیست؟ - گروه بهوان

انواع تحول دیجیتال در سازمان

مشاوره تحول دیجیتال در دامنه کسب و کار، مدل کسب و کار و فرهنگ سازمانی به شکل‌های مختلفی ظاهر می‌شود   که در ادامه قصد داریم بیشتر در رابطه با آن صحبت کنیم.

تحول دیجیتال باعث شده است که شرکت‌ها برای بقا و رشد در بازار رقابتی، نیازمند بکارگیری فناوری‌های مدرن و استفاده از داده‌ها و اطلاعات به صورت هوشمندانه باشند. از جمله تحولات دیجیتال در این زمینه می‌توان به تجارت الکترونیک، بازاریابی دیجیتال، تحلیل داده‌ها، ابرمحاسبات و اینترنت اشیا اشاره کرد.

تحول دیجیتال باعث تغییرات عمده‌ای در رفتار و نحوه فکر و عمل افراد در سازمان‌ها شده است. این تحولات شامل تسهیل دسترسی به اطلاعات، تغییر در ساختار سلسله مراتبی به ساختار شبکه‌ای، افزایش همکاری و تعامل از راه دور، انعطاف‌پذیری و سرعت بیشتر در انجام کارها و تبدیل شدن به سازمان‌های دیجیتالی می‌شود.

تحول دیجیتال باعث شده است که شرکت‌ها نیازمند تغییر و بهبود فرآیندها، تجارب مشتری و ارتباط با مشتریان شوند. مدل‌های کسب و کار جدیدی مانند تجارت الکترونیکی بین‌المللی، مدل‌های اشتراکی  (Sharing Economy) و مدل‌های مبتنی بر داده (Data-driven) در حال ظهور و گسترش هستند. از طرفی، فرهنگ سازمانی نیز باید با تحولات دیجیتال همگام شود و از رویکردها و ارزش‌هایی مبتنی بر دیجیتالی بودن الهام بگیرد.

تحول فرایندهای سازمانی باعث تغییرات عمده‌ای در روش‌ها و روند انجام کارها و همچنین تعاملات داخلی سازمان می‌شود. با استفاده از فناوری‌های دیجیتال، فرایندهای سازمانی قابلیت‌هایی مانند اتوماسیون، اتصال و همکاری بیشتر، بهبود کارایی و کاهش خطاها را بهبود می‌بخشند.

بهوان ، پاسخی حرفه ای به نیازهای سازمانی

عملکرد شفاف

ما با بررسی سازمان شما بهترین راه حل دیجیتال با بیشترین بازدهی برای کسب و کار را به شما پیشنهاد می کنیم.

عملکرد آینده نگرانه

اجرای موفق استراتژی‌های یک سازمان از توان یک نفر خارج است. ما رویکردی آینده‌نگرانه برای سازمان‌ شما طراحی می‌کنیم.

بهینه سازی ROI

ما با بررسی سازمان شما بهترین راه حل دیجیتال با بیشترین بازدهی برای کسب و کار را به شما ارائه میدهیم .

ارائه متدهای اختصاصی

ما با ارائه بهترین روش‌ها برای پاسخگویی به نیازهای سازمانتان ریسک شکست را به حداقل می‌رسانیم.

در هر کسب و کاری که مشغول باشید ما برای شما راه حلی داریم

صنعت

ما بهترین ایده ها را در رابطه با مدیریت بهینه زنجیره تامین، ترسیم خطوط تولید اتوماتیک، سیستم اتوماسیون صنعتی، انبارداری الکترونیکی و … در زمینه تولید محصولات به شما ارائه می دهیم.

سلامت و پزشکی

با رویکردهای اختصاصی بهوان از بهترین سیستم های نوبت دهی الکترونیکی، بایگانی الکترونیکی پرونده ها، مشاوره آنلاین، استفاده از هوش مصنوعی و فناوری های جدید درمانی و … استفاده کنید.

بازرگانی

ما در حوزه بازرگانی در زمینه ثبت آنلاین سفارشات، پیگیری مرسولات، خدمات پس از فروش، ثبت خودکار سفارشات، بهبود مدیریت ریسک و بایگانی اسناد، به روزترین راهکارهای دیجیتال را به شما ارائه میدهیم.

حمل و نقل

با راه حل های تحول دیجیتال بهوان در زمینه حمل و نقل همچون مسیریاب ها، مدیریت حمل و نقل، ردیابی خودروهای سازمانی، پیش بینی ترافیک و … عملکرد سازمان خود را بهبود بخشید.

آموزش

رویکردهای اختصاصی و مطابق با نیازهای سازمان شما در زمینه سامانه‌های مدیریت آموزش، دوره‌های آموزشی، مدیریت مکاتبات سازمانی، بایگانی اطلاعات و … از دیگر راه‌حل‌ها در مشاوره تحول دیجیتال بهوان برای شماست.

خدمات مشتریان

بهبود عملکرد سازمان با پشتیبانی آنلاین مشتریان، ربات های گفتگوی آنلاین، نرم افزار crm، ثبت تاریخچه فعالیت‌ها و … از راهکارهای تحول دیجیتال بهوان است که به شما در پیشبرد اهداف سازمانتان کمک می کند.

منابع انسانی

ارائه رویکردهایی برای مصاحبه آنلاین، ارزیابی عملکرد، ثبت الکترونیک درخواست های مرخصی، اضافه کاری و …، بایگانی و آرشیو اطلاعات و … از راهکارهای مشاوره تحول دیجیتال بهوان است.
مشاوره تحول دیجیتال چیست؟ - بهوان

اگر مدیر یا صاحب یک کسب و کار هستید؛

تفاوتی ندارد که در چه حیطه یا سازمانی چه کوچک و چه بزرگ مشغول به کار هستید؛ ما بهترین مشاوره تحول دیجیتال را به شما ارائه می دهیم.

انتخاب بهترین شرکت برای اجرا و مشاوره تحول دیجیتال

انتخاب بهترین شرکت تحول دیجیتال برای یک سازمان یک فرآیند مهم و چالش‌برانگیز است. با توجه به رشد روزافزون فناوری‌های دیجیتال و نیازهای متغیر بازار، انتخاب شرکتی که بتواند نیازهای شما را در زمینه تحول دیجیتال برآورده کند، بسیار حیاتی است.

تجربه و تخصص

گستردگی خدمات

توانایی نوآوری

قابلیت همکاری و پشتیبانی

قیمت و هزینه