نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتریان - بهوان

نـــرم افــزار crm - نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری

آیا به دنبال راهکاری برای بهبود مدیریت ارتبـــاط با مشتریـــان خـــــود هستید؟

آیا می‌خواهید از فرصت‌های فروش و بازاریابی بیشتری بهره‌مند شوید؟
بهوان بهترین گزینه برای شما CRM اگر پاسخ شما به هر یک از این سوالات مثبت است، نرم افزار
.خواهد بود، کافی است با ما همراه باشید

نرم افزار CRM چیست و چگونه به رشد کسب و کار شما کمک می کند؟

احتمالاً شما هم اطلاعات زیادی در مورد مشتریان خود دارید که در پوشه فاکتور‌های حسابدار، حافظه مدیر شرکت و صندوق ‌پستی کارشناس فروش نگه‌داری می‌شوند؛ اما با افزایش این اطلاعات چگونه می‌توان آنها را دسته‌بندی کرد و در مواقع ضروری از آنها استفاده کرد. نرم‌افزار crm این مشکل کسب‌وکارها را حل کرده است تا جایی که با استفاده از آن می‌توانید اطلاعات مشتریان خود را طبقه‌بندی کنید و به‌راحتی به آن دسترسی داشته باشید. علاوه بر این تعامل با مخاطبان و پاسخگویی به‌موقع به سؤالات آنها تأثیر بسزایی در جلب‌اعتماد آنها دارد. ازاین‌رو نرم‌افزار crm بهوان با اتوماتیک کردن فرایند‌ها و بهبود کیفیت تعاملات تجاری با کاربران به شما کمک می‌کند تا مشتریان خود را راضی نگه‌دارید و آنها را به مشتریان وفادار کسب‌و‌کار خود تبدیل کنید. با نرم‌افزار crm می‌توانید روی تمامی فعالیت‌های سازمان نظارت کنید و یک برنامه‌ریزی دقیق و مؤثر برای آینده سازمان خود داشته باشید.

متفاوت از رقابیتان حرکت کنید

نرم افزار CRM بهوان با بهره‌گیری از جدیدترین فناوری‌ها و الگوریتم‌های هوش مصنوعی، به شما کمک می‌کند تا ارتباط خود با مشتریان را به سطحی جدید برسانید و کسب‌وکار خود را به موفقیت برسانید.

اطلاعات مشتریان را به صورت یکپارچه مدیریت کنید

تعاملات خود با مشتریان را پیگیری و تحلیل کنید

کمپین‌های بازاریابی خود را بهینه‌سازی کنید

فرصت‌های فروش را شناسایی و پیگیری کنید

مزایای استفاده از نرم افزار CRM بهوان

رضایت مشتریان خود را تا ۲۵ درصد افزایش دهید

هزینه‌های بازاریابی و فروش را تا ۱۸ درصد کاهش دهید

بهره‌وری کارکنان خود را تا ۱۵ درصد افزایش دهید

فروش خود را تا ۲۰ درصد افزایش دهید

این یک معامله بزرگ است. همین حالا برای نزدیک تر شدن به رویایتان قدمی بردارید.

نرم افزار crm رایگان - گروه نرم افزاری بهوان

بهبود خدمات مشتریان با نرم افزار crm

همان‌طور که از نام این نرم‌افزار مشخص است در راستای مدیریت ارتباط با مشتری کمک شایانی به کسب‌و‌کارها می‌کند. رئیس شرکت بازاریابی Heinz در مورد بهبود خدمات مشتری با نرم‌افزار crm می‌گوید: نرم‌افزار crm به کسب‌و‌کارها این امکان را می‌دهد که با همه مشتریان موجود و بالقوه خود ارتباط صمیمانه و شخصی داشته باشند و این کار را به‌صورت دقیق و اندازه‌گیری شده انجام دهند. با استفاده از نرم‌افزار crm می‌توانید ارتباط خود را با مشتریانتان شخصی‌سازی کنید، اطلاعات بیشتری در مورد مشتریان خود کسب کنید، خیلی سریع به سؤالات مشتریان خود رسیدگی کنید و به‌طورکلی هر آنچه که مشتریان از شما انتظار دارند را برای آنها فراهم کنید.

امکانات نرم افزار CRM

بازاریابی

فروش

پشتیبانی

فعالیت

پیگیری

امکانات عمومی

با بهوان در تماس باشید...

برای صحبت با کارشناسان ما اطلاعات تماس خود را وارد کنید

راه ارتباط با شما ( شماره ، ایمیل و...)

نرم افزار crm بهوان شخصی سازی شده برای کسب و کارهای خاص

زمانی که صحبت از نرم‌افزار crm شخصی‌سازی‌شده به میان می‌آید بسیاری از صاحبان کسب‌و‌کارها تصور می‌کنند قرار است ویژگی‌های جدیدی به نرم‌افزار crm آنها اضافه شود؛ اما این‌گونه نیست. نرم‌افزار crm بهوان شخصی‌سازی‌شده به این معنی است که کارشناسان ما در تیم بهوان متناسب با نیاز‌های کسب‌و‌کار شما ویژگی‌های جدیدی را به آن اضافه می‌کنند یا در ویژگی‌های فعلی این نرم‌افزار تغییراتی ایجاد می‌کنند. بسیاری از شرکت‌های ارائه‌دهنده نرم‌افزار crm تنها به فکر سود خود هستند و ممکن است خدماتی را به شما ارائه دهند که هیچ‌وقت به آن نیاز نخواهید داشت؛ اما ما در تیم بهوان ابتدا نیاز‌های کسب‌و‌کار شما را شناسایی می‌کنیم و سپس در خصوص نرم‌افزار crm به شما مشاوره می‌دهیم.

بهترین نرم افزار crm - شرکت نرم افزاری behone

ویژگی های نرم فزار سی آر ام که کسب و کار شما را متمایز می کند

نرم افزار CRM بهوان دارای ویژگی‌های متعددی است که به شما کمک می‌کند تا ارتباط خود با مشتریان را به سطحی جدید برسانید. برخی از این ویژگی‌ها عبارتند از:

مدیریت یکپارچه و منسجم اطلاعات مشتریان

نرم افزار CRM بهوان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات مشتریان خود را در یک پایگاه داده مرکزی ذخیره و مدیریت کنید. این اطلاعات شامل نام، آدرس، شماره تلفن، ایمیل، تاریخچه خرید و تعاملات با مشتریان است

پیگیری و تحلیل تعاملات با مشتریان

نرم افزار CRM بهوان به شما کمک می‌کند تا تعاملات خود با مشتریان را پیگیری و تحلیل کنید. این اطلاعات به شما کمک می‌کند تا نقاط قوت و ضعف ارتباط خود با مشتریان را شناسایی کرده و آن را بهبود بخشید.

بهینه‌سازی کمپین‌های بازاریابی

نرم افزار CRM بهوان به شما کمک می‌کند تا کمپین‌های بازاریابی خود را بهینه‌سازی کنید. این نرم افزار به شما کمک می‌کند تا مشتریان هدف خود را شناسایی کرده و کمپین‌های بازاریابی خود را متناسب با نیازهای آنها طراحی کنید.

شناسایی و پیگیری فرصت‌های فروش

نرم افزار CRM بهوان به شما کمک می‌کند تا فرصت‌های فروش را شناسایی و پیگیری کنید. این نرم افزار به شما کمک می‌کند تا از فرصت‌های فروش خود نهایت استفاده را ببرید.

مزایای استفاده از CRM

ایجاد دید ۳۶۰ درجه و یکپارچه از ارتباطات با مشتری

کنترل و مدیریت فرآیند فروش

دریافت گزارش های تحلیلی

شناسایی اثربخشی فعالیت های بازاریابی در نرم افزار CRM

مدیریت قراردادهای گارانتی ها و ارائه خدمات پس از فروش

پیشنهاد ارائه خدمات در زمان های مناسب

ایجاد دید ۳۶۰ درجه و یکپارچه از ارتباطات با مشتری

کنترل و مدیریت فرآیند فروش

دریافت گزارش های تحلیلی

شناسایی اثربخشی فعالیت های بازاریابی در نرم افزار CRM

مدیریت قراردادهای گارانتی ها و ارائه خدمات پس از فروش

پیشنهاد ارائه خدمات در زمان های مناسب

آیا به دنبال راهی برای ایجاد روابط پایدار با مشتریان خود هستید؟همین امروز با ما تماس بگیرید!

آموزش نرم افزار crm - بهوان

آشنایی با فرآیند نرم افزار سی آر ام در سازمان ها

امروزه مصرف کنندگان انتظار دارند که شما به عنوان یک کسب و کار یک تجربه خرید سفارشی را برای برآورده کردن نیازهای آنها ارائه دهید.
برای این هدف شما باید ابتدا درک کنید که مخاطبانتان چه می خواهند و به چه چیزی نیاز دارند. همچنین باید درک کنید که چگونه می توانید این الزامات را بهتر از رقبایتان برای آنها فراهم کنید. نرم افزار crm به سازمان شما کمک می کند تا به این اهداف برسد. به طور کلی بهترین نرم افزار سی آر ام برای ساده سازی و بهبود تعامل با مشتری، بهبود روند فروش و کمک به اجرای موفق کمپین های بازاریابی طراحی شده است. سی آر ام تمامی این کارها را با بهبود کارآیی در طول گردش کار، اتوماسیون کارها و تجزیه و تحلیل داده ها انجام می دهد. اتوماسیون یکی از مهمترین مزایای ارائه شده توسط نرم افزارهای crm امروز است.
 اطلاعات تماس آنها را در یک پایگاه متمرکز پیگیری کنید. به این ترتیب خرید CRM یک راه حل همه منظوره برای
.مدیریت ارتباط با مشتری است که به طرز چشمگیری باعث بهبود کارایی پرسنل و رضایت مشتریان می شود
به طور کلی فرآیند CRM یک تلاش مشترک بین بخش های بازاریابی، فروش و پشتیبانی است. فرآیند سی آر ام شبیه به چرخه CRM در یک کسب وکار است. برای درک بهتر این موضوع با بهوان همراه باشید تا نحوه عملکرد سی آر ام در هر مرحله از چرخه عمر مشتری را بررسی کنیم.

ایجاد آگاهی از برند

اولین قدم برای دستیابی به مشتریان جدید، معرفی تجارت به آنها است. تیم بازاریابی به طور کلی با استفاده از اقدامات زیر این کار را انجام می دهد :
یادگیری در مورد مخاطبان هدف
ابتدا بازاریابان تحقیقاتی را انجام می دهند تا جمعیت هدف، علایق، کانال های ارتباطی ترجیحی آنها، موارد با اهمیت برای آنها، نحوه پاسخ آنها و مواردی از این دست را پیدا کنند.
گروه بندی مخاطبان هدف
در این مرحله مخاطبان هدف بر اساس علایق و ویژگی های مشابهی که دارند گروه بندی می شوند. این به بازاریابان کمک می کند تا افرادی را که به احتمال زیاد به مشتری تبدیل می شوند و باید در کمپین ها مورد هدف قرار بگیرند، شناسایی کنند.
ایجاد کمپین های بازاریابی بر اساس گروه بندی
از آزمون های A/B و اتوماسیون بازاریابی برای ایجاد کمپین های منحصر به فرد با کمک رسانه های اجتماعی، ایمیل و غیره استفاده می شود. بعد از اتمام مراحل بالا نرم افزار crm شما حاوی اطلاعات زیادی است. این ابزار می تواند به تیم های بازاریابی تصویری واضح از مخاطبان هدف را ارائه دهد. بازاریابان همچنین می توانند داده های بالا را در نرم افزار crm خود تجزیه و تحلیل کنند تا درک کنند که چه چیزی منجر به تبدیل در گذشته شده است. با درک این تجزیه و تحلیل ها بازاریابان برای ایجاد کمپین های مؤثرتر در آینده مجهز می شوند.

تبدیل سرنخ به مشتریان

شما در مراحل قبلی با موفقیت با مشتریان بالقوه کسب وکار خود درگیر شده اید و آنها را به برند خود علاقه مند کرده اید.
اکنون زمان آن رسیده است که این افراد را به مشتریان واقعی خود تبدیل کنید.

برای این کار ، نمایندگان فروش ابتدا باید در شناسایی میزان علاقه مشتریان به خرید، مهارت داشته باشند.
خرید CRM و پیاده سازی آن برای این مرحله بسیار مفید است.
زیرا با استفاده از سوابق خرید مشتریان و علاقه مندی آنها می توان فرصت های فروش تازه را شناسایی کرد.

شما می توانید از پلتفرم CRM برای یادآوری محصولاتی که مشتریان قبل از ثبت نهایی، آن را در سبد خرید خود رها کرده اند استفاده کنید.
همچنین می توانید با استفاده از سوابق خرید آنها محصولات مشابه و محصولات مورد نیاز احتمالی را برای آنها به نمایش بگذارید.

مطالعات نشان داده اند که ۶۳ ٪ از مصرف کنندگان قبل از اینکه خرید خود را کامل کنند، به ۳ تا ۵ بار یادآوری نیاز دارند.
ابزار سی آر ام به شما کمک می کند که این پیگیری ها را به صورت خودکار انجام دهید تا اطمینان حاصل کنید هیچ فرصتی از دست نرفته است.

به دست آوردن سرنخ یا لید

معرفی برند به مشتری بالقوه فقط آغاز روند CRM است.

در مرحله بعدی شما باید آنها را ترغیب کنید تا در مورد برندتان اطلاعات بیشتری کسب کنند و با آن درگیر شوند.

بسته به نحوه ساختار شرکت شما، این مرحله یعنی به دست آوردن سرنخ واقعی می تواند یک مسئولیت برای تیم بازاریابی یا تیم فروش شما باشد.

کار سیستم های CRM با جمع آوری سرنخ از وب سایت ها، ایمیل ها، تلفن ها، داده های رسانه های اجتماعی و موارد دیگر در چندین منبع و کانال شروع می شود.

مثلا تیم بازاریابی ممکن است بازدید کنندگان وب سایت را ترغیب کند تا در خبرنامه ی سایت ثبت نام کنند. از طرف دیگر تیم فروش می تواند از نرم افزار crm خود برای تنظیم چت زنده در سایت شما استفاده کند.
با استفاده از این ویژگی ها، تیم شما می تواند به صورت پیشرو به مشتریان بالقوه ای که در وب سایت شما فرود می آیند، دسترسی پیدا کند.

بنابراین با خرید سی آر ام می توانید به داده های کاربران سایت به صورت متمرکز دسترسی پیدا کرده و آنها را به سرنخ تبدیل کنید.
نرم افزار crm کلیه این اطلاعات را سازماندهی می کند تا به طور کلی یک سابقه کامل از افراد و شرکت ها را به شما ارائه دهد.

افزایش فروش

در مرحله بعدی شما باید آنها را ترغیب کنید تا در مورد برندتان اطلاعات بیشتری کسب کنند و با آن درگیر شوند CRM معرفی برند به مشتری بالقوه فقط آغاز روند است.

بازگشت یک مشتری برای خرید یعنی خرید مداوم از تجارت شما. با استفاده از نرم افزار crm می توانید لیست مشتریان خود را بر اساس تاریخچه خرید آنها سازماندهی کنید.
سپس می توانید الگوهای ایمیل سفارشی ایجاد کنید که به طور همزمان پیشنهادات خرید خود را به کل لیست های مشتریان ارسال می کند.

به این ترتیب، با کمک بهترین نرم افزار سی آر ام شما می توانید تقریبا مطمئن باشید که تبلیغات و بازاریابی های آینده به دست مشتریانی که به احتمال زیاد از شما خرید می کنند، می رسد.

همانطور که دیدید یک راه حل مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) به شما کمک می کند تا مشتریان جدید پیدا کنید، تجارت خود را به آنها معرفی کنید و با سازماندهی اطلاعات مشتری به ایجاد روابط قوی تر با آنها و رشد سریع تر تجارت خود کمک می کنید.

اگر برای رسیدن به این اهداف به خرید CRM مناسب کسب و کار خود نیاز دارید، همین امروز با ما تماس بگیرید..

ارائه خدمات برتر به مشتریان

با تبدیل سرنخ به مشتری به پایان نمی رسد.بلکه شما به عنوان یک شرکت برای رشد بیشتر، باید بتوانید مشتریان خود را حفظ کنید. این crm فرایند نرم افزار …

فرایند نرم افزار crm با تبدیل سرنخ به مشتری به پایان نمی رسد.
بلکه شما به عنوان یک شرکت برای رشد بیشتر، باید بتوانید مشتریان خود را حفظ کنید.
این کار از طریق ارائه ی خدمات پشتیبانی عالی امکان پذیر است.

در حال حاضر خدمات مشتری بزرگترین عاملی است که وفاداری مصرف کننده را به یک برند تعیین می کند.
در مقابل، پشتیبانی ضعیف از مشتریان می تواند بر اعتبار شما نزد مشتریان تأثیر منفی بگذارد.
تیم های پشتیبانی باید بتوانند در هر زمان که مشتری می خواهد به آنها خدمات پشتیبانی ارائه دهند.

با استفاده از بهترین نرم افزار سی آر ام تیم پشتیبانی شما می تواند به راحتی به اطلاعات و سوابق خرید مشتریان، برای حل سریع مشکلات آنها دسترسی پیدا کند.

خرید نرم افزار crm برای یک سازمان به حل و فصل مسائل مشتریان به سرعت و بدون زحمت کمک می کند. این امر باعث می شود تا یک تجربه بدون استرس و کارآمد در روابط میان مشتری و نمایندگان پشتیبانی فراهم گردد.

با مشاوره تحول دیجیتال بهوان
بزرگترین تحولات را ساده رقم بزنید.

اتصال CRM به سایر نرم افزارها: یکپارچه‌سازی برای قدرت و کارایی بیشتر

نرم افزار CRM به عنوان هسته اصلی مدیریت ارتباط با مشتریان، می‌تواند با اتصال به سایر نرم افزارها، قدرت و کارایی شما را به طور قابل توجهی افزایش دهد. این اتصال، مزایای متعددی را از جمله بهبود گردش اطلاعات، افزایش بهره‌وری، کاهش هزینه‌ها، بهبود تصمیم‌گیری و … به دنبال دارد.

برخی از نرم افزارهایی که می توانید با نرم افزار سی ار ام در اصفهان بهوان به آن ها متصل شوید عبارتند از: نرم افزارهای حسابداری، نرم افزارهای اتوماسیون اداری، نرم افزارهای بازاریابی، سامانه های پیامکی و … .

در نهایت با اتصال CRM به سایر نرم افزارها، می‌توانید قدرت و کارایی خود را به طور قابل توجهی افزایش دهید و به طور موثرتر به مشتریان خود خدمات ارائه کنید.

اتصال crm به نرم افزار حسابداری - بهوان

تعرفه نرم افزار crm نسخه ابری

تعرفه نرم افزار crm نسخه محلی

انواع نرم افزار CRM

امروزه اهمیت نرم ‌افزار crm بر کسی پوشیده نیست. کسب‌وکارها با استفاده از این نرم‌افزار می‌توانند تمامی اطلاعات خود را در یک پلتفرم ذخیره کنند و یک پایگاه جامع از داده‌های مرتبط با کسب‌وکار خود ایجاد کنند. باتوجه‌به نیاز کسب‌وکارهای مختلف به نرم‌افزار سی آر ام امروزه شرکت‌های مختلفی در سراسر دنیا وجود دارند که نرم‌افزار crm را به مشتریان خود ارائه می‌کنند؛ اما نرم‌افزارهای ارائه شده توسط این شرکت‌ها تنها به دو صورت ارائه می‌شود. در ادامه با ما همراه باشید تا انواع نرم افزار crm  را به شما معرفی کنیم:

نرم افزار crm ابری

 crm مبتنی بر ابر، نرم‌افزاری است که روی سرورهای ارائه‌دهنده crm میزبانی می‌شود و مشتریان از طریق اینترنت به آن دسترسی دارند. به‌عبارت‌دیگر این نوع نرم‌افزار crm در اصفهان احتیاجی به تجهیزات و سخت‌افزارهای شبکه‌ای ندارد. نرم‌افزار crm ابری که به آن سرویس SaaS نیز گفته می‌شود با نرم‌افزار crm نصب شده متفاوت است. خوب است بدانید تعرفه این نرم‌افزار به‌صورت ماهانه و برحسب تعداد کاربران تعیین می‌شود.

نرم افزار crm محلی

اصطلاح crm محلی به نرم‌افزارهایی گفته می‌شود که شرکت ارائه‌دهنده نرم‌افزار آن را در سرور خود شرکت نصب و راه‌اندازی می‌کنند. نصب نرم‌افزار crm محلی در شرکت‌ها هزینه‌های اولیه زیادی را برای شرکت‌ها به همراه دارد. علاوه بر این در کنار هزینه راه‌اندازی باید هزینه‌های خرید و نصب سخت‌افزارهای موردنیاز را نیز به لیست هزینه‌های خود اضافه کنید. جالب است بدانید سازمان‌هایی نظیر بانک‌ها و شرکت‌های بیمه بیشتر از سایر کسب‌وکارها از این نوع نرم‌افزار استفاده می‌کنند.

نرم افزار crm ابری

 crm مبتنی بر ابر، نرم‌افزاری است که روی سرورهای ارائه‌دهنده crm میزبانی می‌شود و مشتریان از طریق اینترنت به آن دسترسی دارند. به‌عبارت‌دیگر این نوع نرم‌افزار crm در اصفهان احتیاجی به تجهیزات و سخت‌افزارهای شبکه‌ای ندارد. نرم‌افزار crm ابری که به آن سرویس SaaS نیز گفته می‌شود با نرم‌افزار crm نصب شده متفاوت است. خوب است بدانید تعرفه این نرم‌افزار به‌صورت ماهانه و برحسب تعداد کاربران تعیین می‌شود.

نرم افزار crm محلی

اصطلاح crm محلی به نرم‌افزارهایی گفته می‌شود که شرکت ارائه‌دهنده نرم‌افزار آن را در سرور خود شرکت نصب و راه‌اندازی می‌کنند. نصب نرم‌افزار crm محلی در شرکت‌ها هزینه‌های اولیه زیادی را برای شرکت‌ها به همراه دارد. علاوه بر این در کنار هزینه راه‌اندازی باید هزینه‌های خرید و نصب سخت‌افزارهای موردنیاز را نیز به لیست هزینه‌های خود اضافه کنید. جالب است بدانید سازمان‌هایی نظیر بانک‌ها و شرکت‌های بیمه بیشتر از سایر کسب‌وکارها از این نوع نرم‌افزار استفاده می‌کنند.

نرم افزار crm رایگان برای کسب و کارهای کوچک

بسیاری از صاحبان کسب‌و‌کارهای کوچک زمانی که با کارشناسان تیم بهوان تماس می‌گیرند تمایل دارند پیش از خرید نرم‌افزار    crm  بهوان از امکانات آن آگاهی کامل داشته باشند و در صورت امکان آن را تست کنند. ما در تیم بهوان برای رفاه حال مشتریان و تصمیم‌گیری بهتر در زمان خرید یک نسخه دمو آماده کردیم تا بتوانید پیش از خرید نرم‌افزار crm بهوان به مدت یک ماه این نرم‌افزار را به‌صورت رایگان امتحان کنید. شما در این زمان می‌توانید تمامی فعالیت‌های روزانه کسب‌و‌کار خود را با این نرم‌افزار انجام دهید. در این صورت است که می‌توانید شاهد سهولت استفاده از نرم‌افزار crm باشید و از کارآمدی آن در سازمان خود مطمئن شوید؛ بنابراین همین حالا با کارشناسان ما در تیم بهوان تماس بگیرید و یک تغییر بزرگ در کسب‌و‌کار کوچک خود ایجاد کنید.

نرم افزار سی آر ام رایگان اندروید - بهوان
قیمت نرم افزار crm - بهوان

بهترین نرم افزار CRM برای کسب و کارهای کوچک و متوسط

بسیاری از صاحبان کسب‌و‌کارهای کوچک زمانی که با کارشناسان تیم بهوان تماس می‌گیرند تمایل دارند پیش از خرید نرم‌افزار    crm  بهوان از امکانات آن آگاهی کامل داشته باشند و در صورت امکان آن را تست کنند. ما در تیم بهوان برای رفاه حال مشتریان و تصمیم‌گیری بهتر در زمان خرید یک نسخه دمو آماده کردیم تا بتوانید پیش از خرید نرم‌افزار crm بهوان به مدت یک ماه این نرم‌افزار را به‌صورت رایگان امتحان کنید. شما در این زمان می‌توانید تمامی فعالیت‌های روزانه کسب‌و‌کار خود را با این نرم‌افزار انجام دهید. در این صورت است که می‌توانید شاهد سهولت استفاده از نرم‌افزار crm باشید و از کارآمدی آن در سازمان خود مطمئن شوید؛ بنابراین همین حالا با کارشناسان ما در تیم بهوان تماس بگیرید و یک تغییر بزرگ در کسب‌و‌کار کوچک خود ایجاد کنید.

خرید نرم افزار crm

اگر شما در حال حاضر نیازهای سازمان خود را به درستی تعریف کرده اید و همچنین یک فرآیند فروش قوی دارید، در مسیر درستی برای خرید سی آر ام و پیاده سازی آن قرار گرفته اید. زیرا در این صورت این ابزار می تواند به شما در رسیدن به اهداف فروشتان کمک کند. در واقع هنگامی که قصد خرید crm را دارید، بسیار مهم است که فرآیند فروش خود را به درستی تعریف کرده باشید تا در نهایت برای عملکردی که به آن نیاز ندارید هزینه ای پرداخت نکنید. با خرید سی ار ام بهوان از پشتیبانی و آموزش رایگان crm بهره مند هم بهره مند شوید.
خرید نرم افزار crm بهوان

جدیدترین مقالات ما

در بهیـدو مشـاوره رایگـــان دریافت کنیـد

Name(Required)
×

در بهوان مشاوره رایگان دریافت کنید

فرم مشاوره