سامانه یکپارچه، کلید طلایی چابکی و هم افزایی در سازمان شما

آیا به دنبال راهی برای افزایش کارایی، کاهش هزینه ها و بهبود عملکرد سازمان خود هستید؟

سامانه یکپارچه بهوان راه حل نهایی برای چالش های شماست. برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

طراحی سامانه یکپارچه یکپارچه به فرآیندی اشاره دارد که طی آن چندین زیرسیستم یا اجزای فرعی منفرد در یک سیستم فراگیر بزرگتر ترکیب شده و اجزای آن با هم کار می کنند. طراحی سیستم های یکپارچه و ادغام سیستم ها در قالب یک سیستم یکپارچه به سیستم اصلی اجازه می دهد تا به عملکرد فراگیر مورد نیاز سازمان دست یابد. در اکثر سازمان هایی که از طراحی سیستم های یکپارچه استفاده می کنند، کارایی بهبود یافته و در نتیجه بهره وری و کیفیت عملیات نیز افزایش می یابد. اگر شما هم به فکر طراحی سیستم های .یکپارچه برای سازمان خود هستید، ما در بهوان درکنار شما هستیم.

هدف از طراحی سامانه یکپارچه چیست؟

هدف از طراحی سامانه یکپارچه معمولاً این است که سیستم‌ های مختلف فناوری اطلاعات شرکت در پس ‌زمینه با یکدیگر ارتباط برقرار کنند تا از زمان و تلاش بیهوده برای اشتراک‌گذاری دستی اطلاعات با سایر بخش‌ ها و اجزای سازمان جلوگیری شود. طراحی سامانه یکپارچه در یک سازمان به تامین کنندگان اجازه می دهد تا سطح مواد خام را پیگیری کنند، به مشتریان اجازه می دهد تا موجودی کالاهای نهایی را پیگیری کنند و به مدیران و سهامداران نیز موقعیت شرکت را در قالب یک گزارش یا نمودار در زمان واقعی نشان می دهد. همه این شرایط را می توان از طریق سیستم های یکپارچه به راحتی برآورده کرد. افزایش سرعت جریان اطلاعات و کاهش هزینه ها از مزایای یکپارچه سازی سیستم برای سازمان شماست.

با مشاوره تحول دیجیتال بهوان
بزرگترین تحولات را ساده رقم بزنید

بهوان، بهترین سامانه مدیریت اطلاعات یکپارچه MIS برای سازمان شما

 Management Information System مخفف عبارت لاتین MIS یا همان سیستم برنامه‌ریزی منابع سازمان است که می تواند شامل هر چیزی مثل سرمایه، دارایی، نیروی انسانی و … باشد. به طور کلی mis یک راه حل نرم افزاری برای فعالیت ها قسمت های مختلف یک سازمان است.

سامانه های یکپارچه بهوان

تیم متخصص بهوان با طراحی بهترین mis متناسب با تمامی دارایی ها و فعالیت های سازمان شما در قالب یک سیستم نرم افزاری یکپارچه به بهبود ارتباط سایر بخش ها و هماهنگی آن ها و همچنین کاهش هزینه های سازمان شما کمک خواهد کرد. برای آشنایی با بخش های مختلف این سامانه همراه ما باشید.

سامانه بازاریابی و فروش

سامانه فروش اینترنتی در اصل یک راه حل تجاری مبتنی بر نرم افزار است که به منظور ردیابی خودکار و همزمان فعالیت های مختلف فروش اعم از مدیریت موجودی، ثبت سفارش، پرداخت و تسویه حساب و … استفاده می شود. هر سامانه فروش اینترنتی متفاوت است و باید متناسب با نیازهای منحصر به فرد کسب و کار شما طراحی شود. چرا که هر کسب و کاری دارای محصولات متفاوت، پایگاه مشتریان متفاوت و سیستم های مختلف ثبت و انجام سفارش است. بنابراین هنگام انتخاب راه حل های مدیریت فروش برای کسب و کار خود، حتما باید به نیازهای کسب وکارتان توجه کنید.

سامانه تولید و برنامه ریزی

برنامه ریزی تولید و زمان بندی آن هر دو از فرایندهایی هستند که به سازماندهی و نظم سازمان ها و عملیات اجرایی آن ها کمک می کنند. تهیه یک برنامه تولید متناسب با فعالیت و نیاز سازمان یکی از دغدغه های اصلی مدیران سازمان هاست. برنامه های تولید در هر سازمانی برای بازه های زمانی متفاوت (ماهانه، هفتگی و ..) تهیه و تنظیم می شوند و در هر مرحله برای طراحی یک برنامه مناسب نیاز است که تمامی موارد مثل منابع و دارایی ها و کنترل برنامه امکان پذیر باشد. یک برنامه ریزی اختصاصی و بهینه به صورت چشمگیری در هزینه و زمان سازمان شما موثر است پس بهتر است این کار حیاتی را به تیمی متخصص در زمینه طراحی سامانه یکپارچه بسپارید.

سامانه خدمات پس از فروش

مشتریان دارایی هر کسب و کاری هستند و  باید بهترین سطح خدمات خود را برای جلب رضایت آن ها به کار گیرید تا آنها دوباره به سازمان برگردند. برای این منظور بهترین گزینه استفاده از سامانه خدمات پس از فروش است. نرم افزار خدمات پس از فروش بهوان به منظور بهبود کارایی خدمات پشتیبانی طراحی می شود. این سیستم ها باید دارای رابط بصری کاربرپسند باشند و کاربری آسان و کارآمدی داشته باشند تا کارمندان شرکت شما بتوانند برای مدیریت خدمات پس از فروش خود از آن به خوبی استفاده کنند. سامانه خدمات پس از فروش شرکت بهوان، یک پلتفرم مبتکرانه مبتنی بر ابر است که به طور خاص برای خدمات پس از فروش شما و متناسب با نیازها، خدمات و علاقه مندی مشتریان شما طراحی می شود.

سامانه نگهداری و تعمیرات (نت)

هر کسب و کاری، چه بزرگ و چه کوچک با سطح مشخصی از مسائل عملیاتی دست و پنجه نرم می کند و این موضوع ممکن است دغدغه ی بزرگی برای مدیران باشد. سریع ترین رویکرد برای حل مشکلات مربوط به مدیریت دارایی ها و مسائل، استفاده از یک سامانه تعمیر و نگهداری کارآمد است. نرم افزار نگهداری و تعمیرات اختصاصی بهوان بر پایه فرآیندی منظم برای کنترل منابع و فعالیت‌های تعمیر و نگهداری مورد نیاز برای حفظ دارایی‌ها یا تعمیر آن‌ها در یک نظم کاری قابل قبول طراحی می شود. درصورتی که نیاز به چنین سامانه ای دارید، بهوان در خدمت شماست.

(CRM)سامانه امور مشتریان و نمایندگان

سامانه مدیریت ارتباط با مشتری یا نرم افزار crm یک فناوری است که برای مدیریت کلیه روابط و تعامل شرکت ها با مشتریان فعلی و مشتریان بالقوه استفاده می شود. در اصل یکی از اهداف اصلی طراحی نرم افزار CRM بهبود روابط تجاری با مشتریان است که به رشد و توسعه تجارت شما کمک می کند. یک سیستم CRM نه تنها به شما کمک می کند تا با مشتریان خود در ارتباط باشید، بلکه به ساده کردن و بهبود فرآیندهای کسب و کارتان نیز کمک می کند. در کل نرم افزار سی آر ام بر اساس فعالیت های مورد نظر شما و مطابق اهداف سازمانتان در راستای تعامل با مشتری طراحی خواهد شد.

با بهوان در تماس باشید...

برای صحبت با کارشناسان ما اطلاعات تماس خود را وارد کنید

راه ارتباط با شما ( شماره ، ایمیل و...)

به طور کلی مدیریت های یکپارچه سازی را می توانیم به سه دسته طبقه بندی کنیم که عبارتند از:

به طور کلی مدیریت های یکپارچه سازی را
می توانیم به سه دسته طبقه بندی کنیم که
عبارتند از:

یکپارچه سازی برنامه های سازمانی (EAI)

یکپارچه سازی داده ها (DI)

یکپارچه سازی/تبادل الکترونیکی اسناد (EDI)

یکپارچه سازی برنامه های سازمانی (EAI)

یکپارچه سازی داده ها (DI)

یکپارچه سازی/تبادل الکترونیکی اسناد (EDI)

روش طراحی سامانه یکپارچه

تعیین راه حل یکپارچه سازی سیستم های مناسب به هیچ وجه کار ساده ای نیست. شما باید زیرسیستم های صحیح، مکان های صحیح و ماهیت صحیح رابطه ها را در نظر بگیرید. برای این امر بسیار مهم است که شما به عنوان یک شرکت دقیقاً درک کنید که چه فرآیندهایی درگیر هستند و چگونه آنها با کارکنان و همچنین اهداف تجاری شما تعامل دارند. اگر درک درستی در مورد اینکه چرا و کجا کسب و کار نیاز به هماهنگی در عملیات دارد، داشته باشید آنگاه می توانید برای طراحی سیستم های یکپارچه اقدام نمایید. اگر در شرکت خود به طراحی سیستم های یکپارچه نیاز دارید، همین امروز با متخصصان شرکت نرم افزاری بهوان تماس بگیرید.

مزایای یکپارچه سازی سیستم

مزایای یکپارچه سازی سیستم ها و طراحی سیستم های یکپارچه در یک سازمان ممکن است برای برخی از مدیران واضح باشد. با این وجود در اینجا به مهم ترین مزایای طراحی سیستم های یکپارچه می پردازیم.

افزایش سودآوری

مزیت اصلی طراحی سیستم های یکپارچه این است که به طور گسترده ای از کارایی سازمان پشتیبانی می کند. بدون یکپارچه سازی کار با سیستم‌ ها و پروژه‌های مختلف زمان زیادی را می‌گیرد. اما یکپارچه سازی، فعالیت‌های دستی خسته‌کننده را به صفر می رساند.

مدیریت بهتر

طراحی سیستم های یکپارچه، به مدیریت بهتر نحوه عملکرد یک سازمان به خصوص در زمان های شلوغ که تعداد سفارشات بسیار بالاست کمک می کند. بنابراین، کنترل دقیق پروژه های مختلف سازمان به طور منظم امکان پذیر است.

هزینه کمتر

اگر سیستم یکپارچه نباشد؛ هزینه نگهداری سیستم های مختلف نسبتاً زیاد است؛ زیرا هر برنامه نیاز به پشتیبانی خاصی دارد.  اما با طراحی سیستم های یکپارچه زمان نگهداری و تعمیر سیستم ها کاهش می یابد زیرا یک مشکل به صورت همه جانبه در سیستم برطرف می گردد.

افزایش وفاداری مصرف کننده

یکپارچه سازی سیستم به شما این امکان را می دهد که با کاهش زمانی که برای رسیدگی به هر مشتری نیاز دارید تجربه خرید مصرف کننده را بهبود ببخشید. در حالی که کار با سیستم های جداگانه می تواند بخش زیادی از زمان شما را بگیرد و از کیفیت خدمات مشتریان بکاهد.

البته یکپارچه سازی سیستم ها در سازمان معایبی نیز دارد. برخی از معایب شامل مشکلات امنیتی، به روز رسانی پیچیده و نیاز به هزینه قابل توجه برای طراحی است که البته در صورتی که طراحی سیستم های یکپارچه توسط یک شرکت معتبر نرم افزاری انجام شود نگرانی از این بابت وجود نخواهد داشت و همچنین در بلندمدت سرمایه گذاری شما در این زمینه به خوبی جبران خواهد شد. اما چگونه بهترین متخصص طراحی سیستم های یکپارچه را پیدا کنیم؟ در ادامه به این سوال پاسخ خواهیم داد.

انتخاب بهترین شرکت نرم افزاری برای طراحی سیستم های یکپارچه

طراح سیستم های یکپارچه چندین عنصر مانند سخت افزار، نرم افزار، شبکه و پایگاه داده را گرد هم می آورد تا یک سیستم یکپارچه برای مشتریان ایجاد نماید. به طور کلی، یکپارچه سازی سیستم کار شرکتی است که در پیاده سازی، برنامه ریزی، هماهنگی، آزمایش، بهبود و گاهی اوقات حفظ سیستم های فناوری اطلاعات تخصص دارد. اگر به دنبال یک شرکت نرم افزاری برای طراحی نرم افزارهای یکپارچه هستید به موارد زیر توجه کنید.
بهتر است از قبل به وضوح از قابلیت های سیستم یا نرم افزاری که به آن نیاز دارید آگاه باشید. عملکرد این سیستم ها باید با اهداف کلی کسب و کار شما همسو باشد. در حالت ایده‌آل، می توانید فهرستی از ویژگی هایی که به آن نیاز دارید را تهیه نمایید. همچنین اطمینان حاصل کنید که همه بخش های سازمان در تهیه این فهرست با شما مشارکت داشته باشند. به این ترتیب می‌توانید از سرمایه‌گذاری در سیستمی که تمام این ویژگی‌ها را دارد مطمئن باشید.

هنگامی که نیازهای اصلی خود را مشخص کردید، در این مرحله می توانید شرکت ارائه دهنده خدمات یکپارچه سازی سیستم ها  را انتخاب نمایید. مهم است که از سوابق و اعتبار شرکت نرم افزاری موردنظر خود مطمئن شوید. آیا آنها یک شرکت در حال رشد هستند یا فقط یک کسب وکار کوچک می باشند؟چه تجربه ی خاصی در زمینه حل مشکل شما دارند؟

ثانیاً شما باید کلیه گواهینامه‌ها و صلاحیت‌های شرکت ارائه‌دهنده این خدمات را بررسی کنید تا مطمئن شوید که آنها از مجموعه مهارت‌های لازم برای طراحی سیستم های یکپارچه مورد نیاز شما برخوردار هستند.

بررسی پایگاه مشتریان یک شرکت نرم افزاری، نشانه خوبی از عملکرد واقعی آن شرکت محسوب می شود. شما باید مطمئن شوید متخصص مورد نظرتان از تجربه کافی برای انجام پروژه های بزرگ برخوردار است و برای طراحی هر سیستمی بسیار مجهز و آماده می باشد.

نظرات و بازخوردهای مشتریان نقش مهمی در تصمیم شما دارند، به خصوص اگر بازخورد مورد نظر از طرف شخصی نزدیک به شما ارائه شده باشد. هنگامی که به دنیای یکپارچه سازی سیستم ها می پردازیم، به تجربیات واقعی نیاز داریم و از این رو بازخورد مشتریان نه تنها تصویر واضح تری از قابلیت های شرکت نرم افزاری ارائه می دهد، بلکه ممکن است به شما ایده دهد که چگونه می توانید مشکلات خود را با استفاده از همان شرکت حل کنید.

کسانی که به ما اعتماد کرده اند

خدمات مشاوره و طراحی سیستم های یکپارچه در شرکت بهوان

با خدمات شرکت نرم افزاری بهوان یک تیم متخصص طراحی انواع سامانه ها و سیستم های یکپارچه را در اختیار دارید که از همان ابتدا به پروژه یکپارچه سازی سیستم های شما متصل هستند. تمرکز  شرکت ما بر درک نیازهای شما و ایجاد راه حل های سفارشی است که در حل مشکلات شما مؤثرتر باشد. تیم ما تضمین می‌کند که تمام جنبه‌ های فرآیندهای توسعه سامانه یکپارچه را به مؤثرترین و شفاف‌ترین روش و مطابق با الزامات سازمان شما رعایت کند. ما به شما و سازمان شما کمک می کنیم تا با شناسایی دقیق نیازهایتان، برنامه های یکپارچه سازی سیستم خود را انجام دهید.

به مشاوره نیاز دارید ؟

کارشناسان ما در بهوان آماده پاسخگویی هستند.

جدیدترین مقالات ما

در بهیـدو مشـاوره رایگـــان دریافت کنیـد

Name(Required)
×

در بهوان مشاوره رایگان دریافت کنید

فرم مشاوره