نرم افزار اصالت کالا با شماره سریال

با رویکرد اعتماد خریدار به محصولات واقعی و رعایت حقوق تولید کننده

سامانه اصالت کالا که به منظور رهگیری و تایید اصالت کالا می باشد که در صنایع مختلف از قبیل دارویی، غذایی، آرایشی و بهداشتی شوینده، تولیدی ها و … کاربرد دارد. رهگیری و پیگیری اصالت کالا‌ها از طریق این نرم افزار تحت وب قابل انجام است همچنین از طریق این نرم افزار می‌توان از قیمت مصوب کالای مربوطه مطلع شد و آگاهی از محل نزدیکترین شعبه فروش، تعمیر و یا خدمات پس از فروش نیز از طریق این نرم افزار امکان پذیر است.

برای همه ما پیش آمده که هنگام خرید محصولی به دنبال بررسی اصالت آن کالا یا به عبارتی به دنبال اصل بودن آن باشیم. یک کالای اصل و با اصالت، دوام و ماندگاری بیشتری داشته و بهترین عملکرد خود را برای ما به اجرا می‌گذارد. در مقابل کالایی که اصالت و مرغوبیت کامل را نداشته باشد حتی ممکن است در برخی موارد به ما آسیب وارد کند. به همین منظور نرم افزار اصالت و رهگیری کالا به وجود آمده است تا افراد بتوانند از کالاهای اصل در صنایع مختلف استفاده کرده و به خوبی از عملکرد آن بهره‌مند شوند.

چرا استقرار سامانه رهگیری کالا برای کسب وکارها اهمیت دارد؟

امروزه بسیاری از صاحبان مشاغل صرف نظر از اندازه یا ظرفیت کسب و کار خود به سامانه رهگیری کالا نیاز دارند. با کمک این سامانه شما می توانید منابع خود را برای مدیریت سطوح محصول در داخل و خارج از سازمان پیگیری کنید. این سامانه علاوه بر اینکه به رهگیری موجودی انبار در داخل سازمان کمک می کند، جهت رهگیری محصول در زمان ارسال برای مشتریان نیز کاربرد دارد. اگر سامانه های رهگیری کالا در کسب وکارها به درستی مستقر شوند، صاحبان مشاغل می توانند مدیریت سطح محصول را در محیط کار خود تا حد زیادی بهبود ببخشند. حتی صاحبان مشاغل کوچک نیز به نوعی به مدیریت موجودی برای کنترل موجودی های جاری و موجودی های ورودی و خروجی خود نیاز دارند. سازمان ها درگذشته به صورت دستی موجودی محصول خود را ردیابی و مدیریت می کردند. اما سامانه رهگیری کالا انقلاب جدیدی در فرآیند کسب و کارهای مدرن ایجاد کرده است. بهوان می تواند بهترین برنامه ها و سیستم های سامانه اصالت کالا و سامانه رهگیری کالا را در اختیار شما قرار دهد. بنابراین شما می توانید این نرم افزار را مطابق با نیاز کسب وکار خود از ما خریداری کنید. در ادامه به بررسی نحوه ردیابی و مدیریت سطوح محصول با نرم افزار رهگیری کالا می پردازیم.
اصالت سنجی کالا با نرم افزار اصالت کالا - بهوان

همین امروز با نرم افزار اصالت و رهگیری کالا بهوان، تجربه خریدی مطمئن را به مشتریان خود هدیه کنید. برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

مزایای استفاده از سامانه اصالت کالا

سامانه اصالت کالا یک سامانه جامع و کاربردی به منظور پیگیری اصالت کالا و مشخص نمودن اصل بودن آن است. همه ما حین خرید هر نوع کالایی در صنایع مختلف دغدغه اصالت محصول را داریم؛ اما با استفاده از سامانه تشخیص اصل بودن کالا و نرم افزار اصالت کالا می‌توان به راحتی نسبت به رهگیری و اصالت کالا اقدام کرد. سامانه اصل بودن کالا با بارکد محصول به راحتی این امر را در کسری از دقیقه انجام می‌دهد و مشخص می‌کند که محصول مورد نظر شما نمونه اصل آن است یا خیر.

نرم افزار اصالت و رهگیری کالا در صنایع مختلفی همچون صنایع دارویی، غذایی، مواد شوینده و غیره کاربرد دارد و رهگیری اصالت کالا را با استفاده از شماره سریال آن‌ها انجام می‌دهد. استعلام اصالت کالا با شماره سریال یکی از متداول‌ترین روش‌هایی است که در صنایع مختلف می‌توان با استفاده از آن متوجه اصل بودن یک محصول شد.

در این بخش شما را با مهم‌ترین مزیت‌های سامانه اصل بودن کالا یا همان سامانه اصالت سنجی کالا آشنا می‌کنیم که عبارتنداز:

کاهش خطر تقلب و جعل

در دنیای امروز افراد سودجوی بسیاری وجود دارند که می‌توانند با جعل اصالت کالا به کسب و کار شما و اطمینان مشتریان به شما آسیب وارد کنند.

افزایش اعتبار و اطمینان به برند شما

با استفاده از سامانه رهگیری کالا می‌توانید توجه افراد زیادی را به مجموعه خود جذب کنید و در کار خود پیشرفت نمایید.

بهبود شفافیت در زنجیره تامین

با انجام این امر می‌توانید میزان اعتبار بیشتری برای مجموعه خود کسب کنید و شفافیت تولید در مجموعه خود را بالا ببرید.

افزایش رضایت مشتریان

زمانی که مشتریان متوجه شوند شما در فروشگاه خود از نرم افزار اصالت کالا استفاده می‌کنید تعدادشان افزایش پیدا کرده و درصد رضایت آنان بالا می‌رود.

کاهش هزینه‌ها

با استفاده از سایت بررسی اصالت کالا می‌توانید از استخدام نیروی انسانی متعدد جلوگیری کرده و به کاهش هزینه‌ها کمک کنید.

انطباق با مقررات

طبق قوانین و مقررات یک فروشنده نباید کالای فیک را به جای کالای اصل بفروشد که این امر تنها با نرم افزار اصالت کالا امکان‌پذیر است.

بهبود تصمیم‌گیری

با استفاده از این امر شما مطمئن هستید که هزینه پرداختی شما برای خرید محصول اصل و اورجینال بوده است و راحت‌تر می‌توانید برای تهیه آن اقدام کنید.

ایجاد مزیت رقابتی

زمانی که با استفاده از این نرم‌افزار توانایی تشخیص اصالت کالا را داشته باشید و روز به روز بر تعداد مشتریان شما افزوده گردد زمینه‌ساز رقابت با دیگر رقبا خواهد شد و این امر برای شما بسیار کاربردی است.

سفارشات شما را مدیریت می کند :

سامانه تصتان کالا یا همان سامانه رهگیری کالا در اصل سیستم های مدیریت موجودی و ردیابی کالا هستند که به مدیریت محصولات و سفارشات خروجی شما کمک می کنند. مسلما ردیابی دستی سطوح محصول، مدیریت همه ی کالاها را دشوار می کند. اما با استفاده از سیستم رهگیری کالا زمانی که موجودی شما به سطح مشخصی می رسد، اعلان های فوری برای شما ارسال می شود. برای مثال، به محض اینکه سطح محصول شما به یک عدد تعیین شده برسد، نرم افزار رهگیری کالا یک هشدار تعیین شده به تمام رایانه ها و دستگاه های انبار ارسال می کند. بنابراین شما با این سیستم اطمینان حاصل می کنید که به طور مداوم، سطوح محصول مورد نیاز برای انجام عملیات های کسب وکارتان حفظ می شود. اما سامانه رهگیری کالا علاوه بر مدیریت سطوح محصول در داخل کارخانه و انبار، برای مدیریت سفارشات مشتریان نیاز کاربرد دارد. به این صورت که از آن در خدمات پس از فروش نظیر ارسال محصول درب منزل و پشتیبانی گارانتی استفاده می شود.

موجودی شما را در مراحل مختلف ردیابی می کند :

بسیاری از کسب و کارها نه تنها انواع مختلف موجودی را مدیریت می کنند، بلکه موجودی خود را در مراحل مختلف تولید نیز مدیریت می کنند. مثلا سیستم شما ممکن است نیاز به ردیابی مواد خام، کالاهای در حال ساخت و محصول نهایی داشته باشد. این نرم افزار می تواند مکان خاص مواد را در انبار یا کارخانه شما شناسایی کند. سپس هر بار که مواد جابجا می شوند، کارمندان باید موقعیت و سطح محصول خود را در سامانه رهگیری کالا به روز کنند.

تجزیه و تحلیل موجودی را ارائه می دهد :

نرم افزار رهگیری کالا (سامانه اصالت کالا) تجزیه و تحلیل موجودی را برای ردیابی سطوح محصول شما ارائه می کند. مثلا شما می توانید بفهمید که چند بار موجودی در یک دوره خاص فروخته و جایگزین شده است. این تجزیه و تحلیل به شما کمک می کند تا سطوح موجودی را که خریداری می کنید و مدت زمان لازم برای بازگرداندن سرمایه خود را حساب کنید. بنابراین تجزیه و تحلیل موجودی که توسط سیستم رهگیری کالا ارائه می شود به مدیریت سطوح محصول شما کمک می کند.

سامانه اصالت کالا - بهوان

سطوح موجودی را بهینه سازی می کند؟

سامانه رهگیری کالا یا نرم افزار ردیابی موجودی به بهینه سازی سطح موجودی شما و بهینه سازی مدیریت محصول کمک می کند. اما این به چه معناست؟ مثلا فرض کنید شما در کارخانه خود برای تولید محصول با مواد فاسدشدنی سر و کار دارید. این نرم افزار به شما کمک می کند تا بفهمید موجودی فعلی شما چقدر می تواند در انبار بماند و در چه تاریخی باید با محصولات تازه جایگزین شود. به این ترتیب این سیستم مانع از هدر رفتن موجودی شما می شود. با کمک این سیستم می توانید تمام سهام موجود را به طور مداوم و به خوبی مدیریت کنید.

آیا نرم افزار رهگیری کالا برای مشاغل مبتنی بر خدمات کاربرد دارد؟

بله؛ برنامه های مدیریت موجودی و رهگیری کالا حتی می توانند به ردیابی موجودی برای مشاغل مبتنی بر خدمات نیز کمک کنند. همانطور که می دانید مشاغل خدماتی به جای محصولات، خدمات خود را به مشتریان ارائه می دهند. بنابراین در وهله اول شاید به نظر برسد که نیازی به سیستم ردیابی در مشاغل مبتنی بر خدمات نیست. اما اکثر مشاغل خدماتی برای ارائه خدمات به مشتریان خود نیاز به خرید وسایل و لوازم مختلف دارند. مثلا یک شرکت نظافتی نیاز به خرید لوازم بهداشتی و نظافتی دارد. نداشتن این مواد دائماً مورد نیاز می‌تواند برای خدمات کسب وکار مشکل ایجاد کند. استفاده از یک سامانه رهگیری کالا در چنین شرکت هایی به مدیران کمک می کند تا درک بهتری از هزینه های عملیات واقعی خود داشته باشد.
سامانه رهگیری کالا - بهوان

روش کار نرم افزار رهگیری کالا با شماره سریال چگونه است؟

در زندگی مدرن امروز، شماره های سریال یا SN همه جا استفاده می شوند. از تلفن های همراه گرفته تا محصولات خوراکی و انواع اقلام دیگر، همگی دارای serial number هستند. شماره سریال همچنین بر روی بسته های ارسال شده برای مشتریان نیز چاپ می شود که بیشتر با نام کد رهگیری مرسوله شناخته می شود. بنابراین می توان گفت (شماره سریال) بخش مهمی از رهگیری کالا و مدیریت موجودی مدرن است. شماره سریال یا کدهای شناسایی باید منحصر به فرد باشند تا فقط با یک محصول یا مؤلفه منطبق شوند. سامانه رهگیری کالا معمولا این شماره ها را به طور متوالی و یکتا ایجاد می کند. نرم افزار رهگیری کالا در اصل دارای بخش‌ های مختلفی است که انواع اطلاعات محصول در آن ثبت می شود. این اطلاعات عبارتند از محل ایجاد یک محصول، تاریخ تولید و به طور کلی هر داده دیگری که در چرخه عمر محصول، مفید تلقی می‌شود، از مونتاژ و توزیع، تا تعمیر و جایگزینی و غیره.

ویژگی های کلیدی سامانه اصل بودن کالا

بدون شک هدف اصلی نرم افزار اصالت و رهگیری کالا نظارت بر تولید و توزیع محصولات در تمامی صنایع است. شما به عنوان دارنده یک برند باید همواره به دنبال روش‌هایی برای بالا بردن ارزش و اعتبار محصولات خود باشید تا مشتریان از خرید خود رضایت کامل داشته باشند. سایت استعلام کالا به خوبی چنین مشکلی را برطرف کرده و با داشتن ویژگی‌های مطلوب می‌تواند اصالت محصول را به همگان نمایش دهد.نرم افزار تشخیص اصل بودن کالا از روی بارکد به خصوص برای خریداران محصولات خارجی بسیار کاربردی است تا بتوانند متوجه اصل یا فیک بودن برند کالا شوند. در این بخش شما را با چند مورد از مهم‌ترین ویژگی‌های نرم افزار اصالت کالا آشنا می‌کنیم که عبارتنداز:

قابل انعطاف و قابل تنظیم برای نیازهای مختلف کسب و کار

شما در هر کسب و کاری یا هر صنایعی فعالیت کنید می‌توانید از این نرم‌افزار برای شناخت اصالت کالا استفاده کنید که این مورد نیز از برترین ویژگی‌های آن به شمار می‌رود.

استفاده از فناوری‌های پیشرفته
مانند بارکد

نرم افزار اصالت کالا با استفاده از بارکدی که بر روی محصول درج شده است به راحتی می‌تواند اصل یا فیک بودن آن را تشخیص دهد.

ردیابی و اصالت سنجی کالا در تمام مراحل زنجیره تامین

سامانه رهگیری کالا دارای قابلیت ردیابی نیز بوده که به عنوان برترین قابلیت آن به شمار می‌رود و می‌تواند کالا را در تمامی مراحل تامین اصالت‌سنجی و .ردیابی کند

پشتیبانی از چندین زبان

سامانه رهگیری کالا دارای قابلیت ردیابی نیز بوده که به عنوان برترین قابلیت آن به شمار می‌رود و می‌تواند کالا را در تمامی مراحل تامین اصالت‌سنجی و .ردیابی کند

رابط کاربری آسان و کاربرپسند

کار با این نرم‌افزار بسیار ساده و روان است و هر کاربری می‌تواند به سهولت از امکانات و ویژگی‌های آن استفاده کند.

قابل ادغام با سایر سیستم‌های تجاری

یکی دیگر از بهترین ویژگی نرم افزار بارکد خوان اصالت کالا قابلیت ادغام آن با سایر سیستم‌های تجاری است که به همگان این امکان را می‌دهد از امکانات آن استفاده کنند.

چرا در سیستم رهگیری کالا از کد رهگیری یا شماره سریال استفاده می شود؟

به طور کلی یک سامانه رهگیری کالا از شماره سریال برای موارد زیر استفاده می کند:

شماره سریال برای فراخوانی محصول

تخصیص شماره سریال هم به محصولات و هم به قطعات در سامانه رهگیری کالا می تواند برای فراخوانی محصول در تمام سطوح کمک کند. شما با کمک شماره سریال می توانید یک محصول معیوب را شناسایی کرده و آن را از خط تولید خود جدا کنید. این کار همچنین خطر احتمالی ویجت های معیوب که ممکن است حتی منجر به آتش سوزی در خط تولید شوند را کاهش می دهد. به همین خاطر محصولاتی مانند لوازم الکترونیکی حتما از شماره سریال استفاده می کنند.

شماره سریال برای انطباق محصول

یکی دیگر از اهداف نرم‌افزار crm کارآمدتر کردن فرایند فروش کسب‌وکار شما است. این نرم‌افزار با خودکار کردن کارهای اداری تکراری باعث صرفه‌جویی در زمان می‌شود و خطاهای کاربر را نیز حذف می‌کند. نرم‌افزار crm به شما این امکان را می‌دهد که فرایندهایی نظیر گردش‌های کاری پس از فروش، پیگیری‌های ایمیل، صورت‌حساب‌ها و تقسیم‌بندی مخاطبان خود را خودکار‌سازی کنید.

شماره سریال برای خدمات پس از فروش

در صورت استفاده از نرم افزار ردیابی کالا توسط کسب وکارها، کلیه خدمات از جمله خدمات پس از فروش، گارانتی ها و تعمیرات را می توان به طور چشمگیری بهبود بخشید. در سامانه رهگیری کالا از شماره سریال برای رهگیری محصول خریداری شده تا درب منزل مشتریان نیز استفاده می شود. همچنین این نرم افزار به شما این امکان را می‌دهد که وقتی مشکلی پیش می‌آید یا صرفاً در طول تعمیر و نگهداری محصول، قطعه جایگزین مناسب را با محصول مناسب مطابقت دهید. در واقع تطبیق قطعه مناسب با محصول از طریق شماره سریال ساده است

شماره سریال برای محافظت در برابر سرقت

یکی دیگر از کاربردهای مهم ردیابی شماره سریال توسط این نرم افزارها، محافظتی است که می تواند ارائه دهد. برای مثال در صورت سرقت یک تلفن همراه، پلیس می تواند از طریق شماره سریال آن؛ هنگامی که دستگاه دزدیده شده روشن می شود و به اینترنت وصل می شود تلفن همراه را پیدا کرده و به صاحب اصلی آن برگرداند.

شماره سریال برای کنترل موجودی

همانطور که اشاره شد ردیابی شماره سریال می تواند مدیریت سطوح محصول را به طور چشمگیری ساده کند. به خصوص برای محصولاتی که دارای چندین جزء با ارزش بالا هستند. همچنین با ردیابی محصول در مراحل مختلف ساخت آن می توان کیفیت محصول نهایی را آسان‌ تر مدیریت کرد.

نرم افزار رهگیری کالا در بهوان
راهی نوین و بالغ برای رهگیری
و ردیابی دیجیتالی محصولات شما است .

بایدها و نبایدهای انتخاب یک سامانه رهگیری کالا

امروزه به دلیل جهانی شدن زنجیره تامین، وجود تامین کنندگان متنوع، خطر محصولات تقلبی و تقاضای بالای مشتریان، نیاز مبرمی به سیستم های ردیابی کالا وجود دارد. اگر شما هم می خواهید از جدیدترین فناوری های رهگیری کالا استفاده کنید با کارشناسان ما در شرکت بهوان تماس بگیرید.
برای سفارش بهترین سامانه اصالت کالا و استفاده از آن چند نکته ی مهم وجود دارد که در ادامه به آن می پردازیم:

از یک سیستم ردیابی کالا استفاده کنید که بتوان از آن برای اهداف گارانتی در سوابق مشتریان نیز استفاده کرد.

اگر از ردیابی شماره سریال در انبارهای خود استفاده می کنید، باید بتواند به راحتی و با سرعت از طریق اسکنر بارکد آن ها را بخوانید.

نرم افزار اصالت و رهگیری کالا باید امکان پیگیری شماره سریال محصول حتی در زمان حمل و نقل آن را نیز فراهم سازد.

در صورت لزوم شما باید بتوانید محصولات را با شماره سریال آنها به راحتی فراخوانی کنید.

ردیابی شماره سریال خاص باید بر اساس مکان، مانند انبار به انبار امکان پذیر باشد.

سیستم شما باید بتواند برچسب های بادوام و قابل خواندن ایجاد کند.

نرم افزار اصالت کالا - بهوان

موارد استفاده از نرم افزار استعلام اصالت کالا

شاید برای برخی از شما سوال باشد که موارد استفاده تشخیص اصالت کالا با شماره سریال در چه کسب و کارها یا چه حوزه‌هایی است. شما در جایگاه خریدار یک کالا این حق را دارید که محصولاتی باکیفیت و اصل را خریداری کنید، در واقع همه افراد در هر صنفی که مشغول باشند، چه تولیدکننده و چه مصرف کننده ملزم به تولید و استفاده از کالای اصل هستند. به همین دلیل بررسی اصالت کالا از طریق نرم افزار اصالت و رهگیری کالا در اغلب صنایع توصیه می‌شود.

مهم‌ترین صنایعی که استفاده از اپلیکیشن تشخیص اصل بودن کالا در آن‌ها اهمیت دارد
شامل موارد زیر می‌شوند:

تایید اصالت کالا در صنایع غذایی و آشامیدنی

صنعت دارویی ( اصالت دارو با شماره سریال )

صنعت لوازم آرایشی و بهداشتی ( نرم‌افزار تشخیص اصل بودن لوازم آرایشی)

صنعت الکترونیک ( بررسی اصالت قطعات با شماره سریال )

صنعت قطعات یدکی خودرو ( بررسی اصالت و رهگیری قطعات با شماره سریال )

ما در مجموعه بهوان به کمک تیم برنامه‌نویس و باتجربه خود در هر زمانی آماده ارائه برترین خدمات در زمینه طراحی اپلیکیشن و نرم افزار استعلام اصالت کالا متناسب با نیاز کسب و کار شما هستیم. شما می‌توانید به سادگی با برقراری ارتباط با مشاوران مجموعه ما اطلاعات لازم را در این باره کسب کنید.

در بهیـدو مشـاوره رایگـــان دریافت کنیـد

Name(Required)
×

در بهوان مشاوره رایگان دریافت کنید

فرم مشاوره