برای استفاده از بهترین نرم افزار crm در اصفهان فرم روبه رو را پر کنید.

نرم افزار crm در اصفهان - بهبود ارتباط با مشتری

هوشمنـــد بفروشید و مشتریان
مادام العمر بــــه دست آوریــــد

هوشمنـــد بفروشید و مشتریان
مادام العمر بــــه دست آوریــــد

برای استفاده از بهترین نرم افزار crm در اصفهان فرم روبه رو را پر کنید.

بهوان؛ بهترین نرم افزار crm در اصفهان

آیا به دنبال راهی برای افزایش فروش، بهبود خدمات به مشتریان و تقویت روابط با آن ها هستید؟

نرم افزار CRM در اصفهان (مدیریت ارتباط با مشتریان) ابزاری قدرتمند است که به شما کمک می‌کند تا به تمام این اهداف و حتی فراتر از آن دست پیدا کنید. CRM مخفف عبارت Customer Relationship Management به معنای مدیریت ارتباط با مشتریان است. این نرم افزار به شما کمک می‌کند تا تمام تعاملات خود با مشتریان را در یک مکان واحد ذخیره و مدیریت کنید.

بهوان به روزترین نرم افزار crm در اصفهان، یک پلتفرم مشتری با قابلیت اتصال به تمام نرم افزارها و منابعی است که برای ارتباط بازاریابی، فروش، مدیریت محتوا و خدمات مشتری نیاز دارید. crm بهوان شما را قادر می سازد تا با تمرکز بر آنچه که بیشترین اهمیت را دارد، تجارت خود را سریع‌تر رشد دهید.

نرم افزار crm در اصفهان بهوان

با نرم افزار crm بهوان سرنخ ها را دنبال کنید

با بهترین نرم افزار crm در اصفهان تیم فروش خود را به ابزاری هوشمند مجهز کنید. در نرم افزار crm، دنبال کردن سرنخ‌ها به معنای رصد و پیگیری مداوم تعاملات با مشتریان بالقوه در طول فرآیند فروش است. این کار به شما کمک می‌کند تا در هر مرحله از قیف فروش، از وضعیت هر سرنخ آگاه باشید و اقدامات لازم را برای تبدیل آن‌ها به مشتریان بالفعل انجام دهید.
با crm بهوان، داده های ارزشمند را ثبت کنید و بهره‌وری تیم خود را افزایش دهید، انتظارات مشتری را برآورده کنید و دید کاملی به مسیر مشتری داشته باشید.
نرم افزار اختصاصی crm بهوان

افزایش بهره وری با crm اختصاصی شما

با کاری کمتر قراردادهای بیشتر ببندید. تیم‌ متخصص ما هر آنچه را که نیاز دارید در قالب یک پلتفرم ساده به شما ارائه می‌کند از جمله مدیریت تماس و قراردادها، ردیابی فعالیت سایر اعضا و …. . به‌علاوه، شما می‌توانید وظایف خود را خودکار یا از قابلیت تکرار وظایف مهم استفاده کنید.

crm راهی برای ارائه تجربیات بهتر به مشتری

نرم افزار CRM (مدیریت ارتباط با مشتریان) ابزاری قدرتمند برای افزایش رضایت مشتری است. این نرم افزار به شما در شناخت عمیق از مشتریان، خدمات شخصی سازی شده، بهبود تعاملات با مشتریان، پاسخگویی سریع و موثر، پیگیری مشکلات و شکایات و در نهایت ایجاد روابط قوی و پایدار با مشتری کمک می کند. تمامی این موارد با استفاده از بهترین نرم افزار سی آر ام در اصفهان در رضایت مشتریان تاثیری بی نظیر دارد. کافی است امتحان کنید.

بهترین نرم افزار سی آر ام - شرکت بهوان
خرید نرم افزار crm

نرم افزار crm؛ تهیه گزارش و تحلیل

مشتریان بالقوه و سایر مشتریان خود را در سفر خریدشان دنبال کنید. با بهترین نرم افزار crm در اصفهان، می توانید اطلاعات کلیدی مشتری را در سراسر فروش و خدمات، همه را در یک پلتفرم مشاهده کنید.
همچنین با پیش بینی دقیق و مدیریت قیف فروش خود در زمان واقعی، خود را از غافلگیری های پایان ماه نجات دهید.
بهوان به شما دید کاملی می دهد تا بتوانید فرآیند فروش خود را بدون انجام کارهای سنگین برنامه ریزی، پیگیری و تجزیه و تحلیل کنید.

آیا برای انتخاب سی ار ام مناسب برای کسب و کارتان به راهنمایی بیشتری نیاز دارید؟

آیا برای انتخاب سی ار ام مناسب برای کسب و کارتان به راهنمایی بیشتری نیاز دارید؟

اتصال CRM به سایر نرم افزارها: یکپارچه‌سازی برای قدرت و کارایی بیشتر

نرم افزار CRM به عنوان هسته اصلی مدیریت ارتباط با مشتریان، می‌تواند با اتصال به سایر نرم افزارها، قدرت و کارایی شما را به طور قابل توجهی افزایش دهد. این اتصال، مزایای متعددی را از جمله بهبود گردش اطلاعات، افزایش بهره‌وری، کاهش هزینه‌ها، بهبود تصمیم‌گیری و … به دنبال دارد.

برخی از نرم افزارهایی که می توانید با نرم افزار سی ار ام در اصفهان بهوان به آن ها متصل شوید عبارتند از: نرم افزارهای حسابداری، نرم افزارهای اتوماسیون اداری، نرم افزارهای بازاریابی، سامانه های پیامکی و … .

در نهایت با اتصال CRM به سایر نرم افزارها، می‌توانید قدرت و کارایی خود را به طور قابل توجهی افزایش دهید و به طور موثرتر به مشتریان خود خدمات ارائه کنید.

اتصال نرم افزار crm به حسابداری - بهوان

چـــرا نـرم افــزار crm در اصفهان بهـــوان؟

با crm بهوان، بهترین نرم افزار سی ار ام در اصفهان در میان رقبای خود برترین باشید.

صرفه جویی در زمان تهیه گزارش داده های فروش

صرفه جویی ناشی از بهبود کارایی زنجیره تامین

افزایش بهره وری تیم مالی و رضایت مشتریان

بهوان؛ بهترین انتخاب نرم افزار سی آر ام در اصفهان

اکثر کسب‌وکارهایی که به دنبال بهترین نرم افزار crm در اصفهان هستند و به تیم بهوان مراجعه می‌کنند، می‌خواهند کسب‌وکارشان پله‌های ترقی را طی کند و به قله‌های موفقیت و افتخار دست پیدا کند. این شرکت‌ها می‌دانند بدون پشتیبانی راهکاری یکپارچه مثل  crm، شرکت آنها ممکن است فرصت‌های رشد را از دست بدهد. همچنین به دلیل بهینه نبودن فرایندهای عملیاتی درآمد بالقوه خود را نیز از دست خواهند داد. بنابراین اگر می‌خواهید از وابستگی به افراد، بی‌نظمی در پیگیری‌ها و عدم وجود یک دیتابیس منظم از مشتریان نجات پیدا کنید، همین حالا با کارشناسان ما در تیم بهوان تماس بگیرید تا بهترین نرم افزار crm در اصفهان را به شما معرفی کنند.
قیمت نرم افزار crm - شرکت نرم افزاری بهوان

نرم افزار crm بــهوان؛ بهترین انتخاب برای شــما

رایگان استفاده کنید

به مدت ۳۰ روز با بهوان تجربه عملی استفاده از crm داشته باشید.

با ما تماس بگیرید

 برای راهنمایی بهتر با متخصصان ما در این زمینه صحبت کنید.

بیشتر بدانید

آموزش مربوط به نحوه استقرار، استفاده و مدیریت نرم افزار را دریافت کنید.

تاثیر نرم افزار crm بر بازاریابی و فروش سیستم شما

اگر به دنبال یک نرم‌ افزارcrm  در اصفهان یا سایر شهر‌ها هستید؛ حتماً در انتخاب خود دقت کنید؛ زیرا اگر نرم‌افزار crm به‌درستی طراحی و پیاده‌سازی شده باشد می‌تواند به کسب‌وکار شما کمک کند تا فرایند فروش ساده‌تری داشته باشید. نرم‌افزار crm  فرایند فروش را ساده‌سازی می‌کند تا میزان رضایت مشتری افزایش پیدا کند و مشتریان بیش‌ازپیش از کسب‌وکار شما خرید کنند. علاوه بر این تیم بازاریابی برای کسب نتایج بهتر در استراتژی‌های بازاریابی خود می‌تواند از اطلاعات موجود در نرم‌افزار crm استفاده کند. نرم‌افزار crm به بازاریابان کمک می‌کند تا مشتریان را به شکل مؤثرتری هدف‌گیری کنند و روش‌های مؤثرتری را طراحی و اجرا  کنند.
نرم افزار crm رایگان در اصفهان - بهوان

تعرفه نرم افزار crm نسخه ابری در اصفهان

تعرفه نرم افزار crm نسخه محلی در اصفهان

لزوم استفاده از نرم افزار crm در کسب و کارها

کسب‌وکارها با استفاده از نرم‌افزار crm می‌توانند همکاری بین تیم‌های خود را بهبود ببخشند، داده‌ها را همگام‌سازی کنند، کارهای روزانه را خودکار کنند و رشد کسب‌وکار خود را تسریع ببخشند. اهمیت استفاده از نرم‌افزار crm تا حدی است که بازار مدیریت ارتباط با مشتری تا سال ۲۰۲۴ به ۴۸.۸ میلیارد دلار در سطح جهان افزایش خواهد یافت. اگر در انتخاب خود برای نرم‌افزار مدیریت ارتباط با مشتری دچار تردید هستید باید به شما بگوییم مهم‌نیست کسب‌وکار شما کوچک است یا بزرگ؛ زیرا نرم‌ افزار crm برای تمامی کسب‌وکارها ضروری است.البته در زمان خرید نرم‌ افزار crm در اصفهان و سایر شهرها به این نکته دقت کنید که ابتدا باید شناخت کافی نسبت به سیستم خود داشته باشید، در غیر این صورت نمی توانید یک نرم‌افزار crm مناسب برای کسب‌وکار خود را انتخاب کنید و در نتیجه تمامی تلاش‌های شما برای بهبود شرایط کسب‌وکار خود بی‌نتیجه خواهد بود.

اهداف نرم افزار crm بهوان

همان‌طور که می‌دانید نرم‌افزار crm در جهت افزایش سود‌آوری شرکت و رضایت مشتری، کلیه تعاملات و ارتباطات کسب‌وکار شما با مشتریان خود را متحول می‌کند. البته اهداف نرم‌افزار crm به همین‌جا ختم نمی‌شود. بنابراین ما در ادامه قصد داریم به برخی از اهداف نرم‌افزار crm بپردازیم:

یکی از اصلی‌ترین اهداف نرم‌افزارcrm، جلب رضایت مشتری است. اگر این هدف در کسب‌وکار شما به‌درستی پایه‌گذاری شود می‌توانید نتایج آن را در سراسر کسب‌وکار خود احساس کنید. علاوه بر این زمانی که جلب رضایت مشتری را به‌عنوان هدف اصلی نرم‌افزار crm خود قرار دهید سایر اهداف برای حمایت از این هدف کار می‌کنند. نرم‌افزار crm به شما کمک می‌کند تا راه‌حل‌های خلاقانه‌ای را برای جلب رضایت مشتری پیاده‌سازی کنید و با انجام چند تکنیک ساده بر  نقشه سفر مشتریان خود تأثیرات مثبت زیادی بگذارید.

تمامی کسب‌وکارها برای ادامه حیات به فروش نیاز دارند؛ اما چگونه می‌توان سمت فروش را به‌طرف افراد مناسب هدایت کرد. نرم‌افزار crm در این زمینه به تیم فروش کمک می‌کند تا مطمئن شوند خط لوله آنها سرشار از سرنخ‌ها و مشتریان بالقوه است. داده‌های ذخیره شده در نرم‌افزار crm به شما برای پیداکردن بهترین مشتریان و اولویت‌بندی سرنخ‌هایی که ویژگی مشابه دارند کمک می‌کند. این موضوع  باعث می‌شود که تیم فروش روی بهترین سرنخ‌ها تمرکز کنند.

کاملاً روشن است که جذب مشتری جدید هزینه‌هایی را برای کسب‌وکار شما به همراه دارد. نرم‌افزار crm به شما کمک می‌کند تا بیشترین میزان سود را از جذب مشتریان جدید ببرید و میانگین هزینه جذب مشتریان خود را کاهش دهید. به‌عنوان‌مثال می‌توانید هزینه‌های لازم برای اجرای کمپین‌های کارآمد را با خودکارسازی فرایندهای تکراری کاهش دهید تا تیم‌های فروش و بازاریابی بتوانند روی بقیه کارها تمرکز کنند.

یکی دیگر از اهداف نرم‌افزار crm کارآمدتر کردن فرایند فروش کسب‌وکار شماست. این نرم‌افزار با خودکار کردن کارهای اداری تکراری باعث صرفه‌جویی در زمان می‌شود و خطاهای کاربر را نیز حذف می‌کند. نرم‌افزار crm به شما این امکان را می‌دهد که فرایندهایی نظیر گردش‌های کاری پس از فروش، پیگیری‌های ایمیل، صورت‌حساب‌ها و تقسیم‌بندی مخاطبان خود را خودکار‌سازی کنید.

با مشاوره تحول دیجیتال بهوان
بزرگترین تحولات را ساده رقم بزنید

مزایای استفاده از نرم افزار crm برای شما

بدیهی است که مهم‌ترین مزیت نرم‌افزار crm بهبود مدیریت ارتباط کسب‌وکار شما با مشتریان است؛ اما مزیت استفاده از crm تنها به این مورد منتهی نمی‌شود؛ پس با ما همراه باشید تا سایر مزایای استفاده از نرم افزار crm در اصفهان را برای شما شرح دهیم:

داده‌های مرتبط با مشتری را متمرکز می‌کند

نرم‌افزار crm به شما کمک می‌کند تمامی اطلاعات مربوط به مشتریان خود را در یک مکان قرار دهید تا تمام پرسنل بتوانند به آنها دسترسی داشته باشند. این مزیت نرم‌افزار crm باعث می‌شود که تیم‌های فروش علاوه بر دسترسی به اطلاعات شخصی مشتریان نظیر نام و نام خانوادگی، آدرس پستی، شماره‌تلفن و آدرس ایمیل اطلاعات کافی در مورد موقعیت مشتری در قیف فروش نیز داشته باشند.

تصمیمات هوشمندانه و مبتنی بر داده بگیرید

بسیاری از نرم‌افزارهای crm ابزارهای تجزیه‌وتحلیل داده دارند که با استفاده از آن می‌توانید همه چیز را اندازه‌گیری کنید. به طور مثال می‌توانید از احساسات مشتری و موفقیت شما در برآورده‌کردن انتظارات مشتری گرفته تا عملکرد آخرین کمپین بازاریابی و اینکه عملکرد تیم فروش چقدر خوب بوده را ارزیابی کنید. 

نرخ حفظ مشتری را افزایش می‌دهد

ازآنجایی‌که هزینه جذب مشتریان جدید ۵ الی ۲۵ برابر بیشتر از هزینه حفظ مشتریان فعلی کسب‌وکار است، بنابراین حفظ مشتریان فعلی کلید موفقیت بلندمدت کسب‌وکار شما است. همان‌طور که گفتیم در نرم‌افزار crmبهوان داده‌های مشتری بین بخش‌های مختلف به اشتراک گذاشته می‌شود پس پیش‌بینی مشکلات و حل آنها بسیار آسان است.

ارتباط داخلی ساده

با استفاده از نرم‌افزار crm می‌توانید ارتباط پرسنل و کارکنان خود با یکدیگر را آسان کنید. نرم‌افزار crm برای یکپارچه‌سازی صدای برند، به تیم فروش این امکان را می‌دهد که نحوه صحبت‌کردن کارکنان با مشتری بالقوه را ببینند. علاوه بر این کارکنان شرکت با این نرم‌افزار می‌توانند برای یکدیگر پیام یا هشدار ارسال کنند.

انواع نرم‌ افزار crm در اصفهان

امروزه اهمیت نرم ‌افزار crm بر کسی پوشیده نیست. کسب‌وکارها با استفاده از این نرم‌افزار می‌توانند تمامی اطلاعات خود را در یک پلتفرم ذخیره کنند و یک پایگاه جامع از داده‌های مرتبط با کسب‌وکار خود ایجاد کنند. باتوجه‌به نیاز کسب‌وکارهای مختلف به نرم‌افزار سی آر ام امروزه شرکت‌های مختلفی در سراسر دنیا وجود دارند که نرم‌افزار crm را به مشتریان خود ارائه می‌کنند؛ اما نرم‌افزارهای ارائه شده توسط این شرکت‌ها تنها به دو صورت ارائه می‌شود. در ادامه با ما همراه باشید تا انواع نرم افزار crm  در اصفهان را به شما معرفی کنیم:

نرم‌ افزار crm ابری

 crm مبتنی بر ابر، نرم‌افزاری است که روی سرورهای ارائه‌دهنده crm میزبانی می‌شود و مشتریان از طریق اینترنت به آن دسترسی دارند. به‌عبارت‌دیگر این نوع نرم‌افزار crm در اصفهان احتیاجی به تجهیزات و سخت‌افزارهای شبکه‌ای ندارد. نرم‌افزار crm ابری که به آن سرویس SaaS نیز گفته می‌شود با نرم‌افزار crm نصب شده متفاوت است. خوب است بدانید تعرفه این نرم‌افزار به‌صورت ماهانه و برحسب تعداد کاربران تعیین می‌شود.

نرم افزار crm محلی

اصطلاح crm محلی به نرم‌افزارهایی گفته می‌شود که شرکت ارائه‌دهنده نرم‌افزار آن را در سرور خود شرکت نصب و راه‌اندازی می‌کنند. نصب نرم‌افزار crm محلی در شرکت‌ها هزینه‌های اولیه زیادی را برای شرکت‌ها به همراه دارد. علاوه بر این در کنار هزینه راه‌اندازی باید هزینه‌های خرید و نصب سخت‌افزارهای موردنیاز را نیز به لیست هزینه‌های خود اضافه کنید. جالب است بدانید سازمان‌هایی نظیر بانک‌ها و شرکت‌های بیمه بیشتر از سایر کسب‌وکارها از این نوع نرم‌افزار استفاده می‌کنند.

قیمت نرم افزار crm در اصفهان - بهوان

قیمت نرم افزار crm در اصفهان

امروزه تمامی کسب‌وکارها به دلایل مختلف نظیر جمع‌آوری و دسترسی به داده‌های مشتری و اتوماسیون قیف فروش به نرم‌افزار crm  نیاز دارند. البته در کنار نرم‌افزار crm باید یک مدیریت مناسب را نیز لحاظ کنید در غیر این صورت این نرم‌افزار چیزی بیشتر از یک پایگاه‌داده بزرگ برای کسب‌وکار شما نیست. بنابراین برای ساده‌سازی گردش کار و رشد کسب‌وکار خود بهتر است بهترین استراتژی‌ها را در کنار نرم‌افزار crm در نظر بگیرید. اگر فکر می‌کنید این کار دشوار است کارشناسان ما در تیم بهوان در کنار شما خواهند بود تا بتوانید یک نرم‌افزار crm شخصی‌سازی شده متناسب با نیاز‌های خودتان تهیه کنید. پس همین‌الان جهت مشاوره و دریافت نرم‌افزار crm بهوان که بهترین نرم افزار crm در اصفهان و سایر شهر‌هاست با کارشناسان ما در تیم بهوان تماس بگیرید.

crm بهوان، بهترین نرم افزار crm در اصفهان

با بهوان؛ بهترین نرم افزار CRM در اصفهان، به دنیای جدیدی از مدیریت ارتباط با مشتریان قدم بگذارید!
نرم افزاری قدرتمند، انعطاف پذیر و مقرون به صرفه که به شما کمک می کند تا:
نرم افزار CRM بهوان با اتوماسیون وظایف طاقت فرسا، بهبود ارتباطات با مشتریان و ارائه بینش های ارزشمند، به شما کمک می کند تا کارایی خود را افزایش دهید و روابط قوی تری با مشتریان خود ایجاد کنید. همچنین به شما کمک می کند تا با مدیریت کارآمدتر تعاملات با مشتریان، فروش خود را افزایش و روابط قوی تری با مشتریان خود ایجاد کنید.
همین امروز نسخه ی نمایشی رایگان را امتحان کنید و ببینید که چگونه می تواند به شما کمک کند تا موفقیت خود را به سطحی جدید ارتقا دهید!
سی آر ام بهوان - بهترین شرکت نرم افزاری اصفهان

جدیدترین مقالات ما

در بهیـدو مشـاوره رایگـــان دریافت کنیـد

Name(Required)
×

در بهوان مشاوره رایگان دریافت کنید

فرم مشاوره