درباره ی بهوان

تیم بهوان به عنوان دپارتمان راهکارهای برنامه نویسی مبتنی بر وب در سال ۱۳۹۵ با هدف فعالیت تخصصی و هدف‌مند در راستای طراحی و پیاده‌سازی وب‌سایت‌های اختصاصی در بستر PHP فعالیت خود را آغاز کرد. در این مسیر استفاده از نیروهای جوان و باانگیزه یکی از دستاوردهای این تیم بوده که با گذشت زمان و استمرار در پیشرفت سطح علمی شرکت و پشتیبانی قوی باعث رضایت هر چه بیشتر مشتریان شد. باتوجه‌به حضور پررنگ شرکت‌های نرم‌افزاری در سطح کشور و تقاضای صنایع مختلف در خصوص بستری اختصاصی جهت ارائه خدمات سیستماتیک یکپارچه، شرکت نرم‌افزاری بهوان برآن شد که فعالیت شرکت را به طراحی، پیاده‌سازی و تولید نرم‌افزارهای اختصاصی ارتقا دهد.

امروز شرکت نرم‌افزاری بهوان با رویکرد علمی و عرضه راهکارهای هوشمند نرم افزاری در پیشبرد و توسعه سریع کسب‌وکارها و صنایع مختلف در خدمت شماست.

خط مشی شرکت بهین مبتکران ایده

ارائه مشاوره برای انتخاب راهکاری
متناسب با نیازهای سازمان

ارتباط و بهره‌گیری از نظرات مشتری
برای سفارشی‌سازی خدمات

ارتقا سطح کیفی خدمات

تعهد کامل برای حصول
رضایت مشتری

افزایش توان فنی کارشناسان
با آموزش‌های متعدد درون سازمانی

اهداف شرکت بهوان

شرکت بهین مبتکران ایده متشکل از دو دپارتمان برنامه نویسی و دیجیتال مارکتینگ توانسته است باتکیه‌بر دانش تخصصی و مهارت‌های فنی، تجارب ارزشمندی در زمینه برنامه‌نویسی، توسعه سیستم‌های مدیریت محتوا، طراحی و پیاده‌سازی اپلیکیشن و سامانه‌های اختصاصی تحت وب داشته باشد.
همچنین با تعهد بر کیفیت و بهره‌گیری از تجربه و دانش منسجم توانسته در مدت فعالیت خود رضایت حداکثری مشتریان را به دست آورد. کیفیت در اجرا، رعایت زمان‌بندی، برخورد مناسب و پاسخ‌دهی سریع از مهم‌ترین ویژگی‌ها و اصول ما در ارائه خدمات است. برآیند این کار به‌دست‌آوردن سهم قابل‌ملاحظه‌ای از بازار خدمات حوزه آنلاین در کشور بوده که همچنین رسیدن به این امر با استفاده از تیمی باانگیزه و با دانش فنی بالا محقق شده است. تیم بزرگ و حرفه‌ای بهوان شامل واحد ارتباط با مشتریان، دپارتمان برنامه نویسی و پشتیبانی مشتریان بوده که با ارائه نرم‌افزارهای شخصی‌سازی‌شده برای هر سازمان، همکاری لذت‌بخش و رضایت آوری را در طول پروژه با مشتریان ایجاد کرده است.
بهوان با افتخار اولین مجموعه متمرکز و مجری اجرای نرم افزار و سامانه‌های اختصاصی تحت وب در اصفهان بوده که قادر به انجام یکپارچه‌سازی سامانه‌های مراکز، سازمان‌های دولتی و غیردولتی می‌باشد. علاوه بر این متدهای به روز به کار گرفته شده و مطابق با استانداردهای جهانی سبب شده که فعالیت‌های موفقی در سطح بین‌المللی داشته و در جهت توسعه و ارتباط با بازار هدف، تلاش خود را دوچندان کند.

۰

پرسنل فنی

۰

پروژه های موفق

۰

CRM اختصاصی

۰

سامانه های اختصاصی

در بهیـدو مشـاوره رایگـــان دریافت کنیـد

Name(Required)
×

در بهوان مشاوره رایگان دریافت کنید

فرم مشاوره